Ruszył Plebiscyt Sportowiec Roku 2025. Czytelnicy dziennika internetowego "Moja Ostrołęka" oraz serwisu OstrowMaz24.pl w głosowaniu SMS-owym przyznają tytuł "Najpopularniejszego Sportowca 2025 roku". Organizator wyróżni i nagrodzi dziesięciu sportowców z największą ilością głosów oddanych przez czytelników.
Treningi rozpoczął w czerwcu, a pod koniec grudnia w swoim dorobku miał już pokaźną kolekcję osiągnięć. Tak pokrótce można scharakteryzować rok 2025 w wykonaniu Wiktora Sapierzyńskiego.
Reprezentant ekipy MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka szturmem wkroczył na lekkoatletyczne stadiony:
- w listopadzie wziął udział w specjalistycznych badaniach diagnostycznych do Kadry Narodowej B, które przeprowadzono w Białymstoku,
- we wrześniu podczas Mistrzostw Polski U-16 zajął 8 miejsce w biegu na 300 m,
- 6 września podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw U16 organizowanych w Olsztynie zdobył złoty medal w skoku w dal oraz srebrny krążek w sztafecie 4x100 m,
- 30 sierpnia podczas Ogólnopolskich Zawodów Otwarcia Sezonu Jesiennego organizowanych w Ciechanowie wywalczył złoty medal w biegu na 100 m,
- 8 sierpnia podczas 5. Memoriału Zbigniewa Ludwichowskiego w Olszynie wywalczył dwa brązowe medale w biegach na 100 oraz 200 m.
Dyscyplina: Lekkoatletyka
Klub: MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
Głosuj na stronie: https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/kandydaci/2025/wiktor-sapierzynski/
Zobacz też: Plebiscyt "Sportowiec Roku 2025". Blisko 70 nominowanych sportowców z Ostrołęki i regionu
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.