W piątek po południu policjanci drogówki patrolowali trasę S8. W pewnym momencie ich uwagę zwrócił kierowca Mercedesa, który jechał zbyt szybko.
Pomiar wykazał, że auto poruszało się z prędkością 147 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 120 km/h. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Za kierownicą siedział 37-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.
- W piątek 13 marca po południu, policjanci z ruchu drogowego patrolowali drogę S8. Ich uwagę zwrócił na siebie kierujący Mercedesem jadący z nadmierną prędkością 147km/h przy ograniczeniu do 120km/h. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli drogowej, za kierownicą siedział 37-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego. W trakcie weryfikacji jego danych osobowych policjanci otrzymali informację, że mężczyzna ma wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień - przekazała asp. Marzena Laczkowska.
W związku z tym samochód został przekazany osobie, która posiadała wymagane uprawnienia. Sam 37-latek za przekroczenie dozwolonej prędkości został ukarany mandatem, natomiast za prowadzenie mimo cofniętych uprawnień odpowie przed sądem.

💬 Komentarze (0)