Opublikowano

Wszechwładni prezesi spółdzielni mieszkaniowych

Problemy z wglądem do dokumentów, brak przejrzystości wydatków i brak dobrej komunikacji.
To problemy mieszkańców wielu spółdzielni. Mieszkańcy są

Problemy z wglądem do dokumentów, brak przejrzystości wydatków i brak dobrej komunikacji.

To problemy mieszkańców wielu spółdzielni. Mieszkańcy są współwłaścicielami spółdzielni, ale nie współrządzą. Nie mają nawet kontroli nad zarządami - czytamy w portalu tvn24.pl.

Największa stacja informacyjna w Polsce wyemitowała wczoraj ciekawy materiał na temat spółdzielni mieszkaniowych w całej Polsce. Materiał ukazuje m. in. wysokie pensje prezesów, ich wszechwładzę i polityczne kontakty.


- Praktycznie rzecz biorąc, mieszkańcy nie mają żadnego wpływu na to, co dzieje się w spółdzielni. Za to prezesi są wszechwładni, ale nic nie wskazuje, by tę wszechwładzę stracili, bo mają mocnych sojuszników w Sejmie. Egzotyczna koalicja interesów - od prawa do lewa - jak dotąd skutecznie blokuje zmianę prawa, które dziś sankcjonuje PRL-owski jeszcze model działania spółdzielni - informuje TVN24.

Obejrzyj wideo:
Koalicja nadzwyczajna

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz