Opublikowano

Dzieci i młodzież mogą skorzystać z opieki stomatologicznej

Dzieci i młodzież uczęszczające do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto Ostrów Mazowiecka mogą korzystać z opieki stomatologiczne
Fot. Miasto Ostrów Mazowiecka

Dzieci i młodzież uczęszczające do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto Ostrów Mazowiecka mogą korzystać z opieki stomatologicznej w szkolnym gabinecie przy ul. Partyzantów 23. Wizyty realizowane są w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Pacjentów przyjmuje lek. dent. Joanna Supeł. Gabinet jest czynny we wtorki od godz. 8.00 do 13.00 oraz w środy od godz. 8.00 do 20.00. Na miejscu wykonywane są przeglądy stomatologiczne, zabiegi profilaktyczne oraz leczenie zębów.

Rodzice nie muszą czekać na przegląd organizowany przez szkołę. Mogą samodzielnie zapisać dziecko na wizytę kontrolną lub leczenie. Rejestracja jest możliwa telefonicznie pod numerem 577 737 200 w dniach przyjęć, osobiście w gabinecie lub mailowo pod adresem ostrow.mazowiecka@dentystawszkole.pl.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz