Dzieci i młodzież uczęszczające do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto Ostrów Mazowiecka mogą korzystać z opieki stomatologicznej w szkolnym gabinecie przy ul. Partyzantów 23. Wizyty realizowane są w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.
Pacjentów przyjmuje lek. dent. Joanna Supeł. Gabinet jest czynny we wtorki od godz. 8.00 do 13.00 oraz w środy od godz. 8.00 do 20.00. Na miejscu wykonywane są przeglądy stomatologiczne, zabiegi profilaktyczne oraz leczenie zębów.
Rodzice nie muszą czekać na przegląd organizowany przez szkołę. Mogą samodzielnie zapisać dziecko na wizytę kontrolną lub leczenie. Rejestracja jest możliwa telefonicznie pod numerem 577 737 200 w dniach przyjęć, osobiście w gabinecie lub mailowo pod adresem ostrow.mazowiecka@dentystawszkole.pl.

💬 Komentarze (0)