W najbliższą sobotę odbędzie się kolejny rodzinny wyjazd rowerowy. Uczestnicy wyruszą do Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie.
Start zaplanowano na sobotę 27 czerwca o godz. 7.30. Rowerzyści spotkają się przed kościołem pw. Chrystusa Dobrego Pasterza, skąd wspólnie ruszą w trasę prowadzącą do sanktuarium. O godz. 13.30 w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania zostanie odprawiona msza. Po nabożeństwie uczestnicy spotkają się na wspólnym obiedzie. Powrót zaplanowano busem około godz. 17.00.
Zapisy na wyjazd przyjmowane są do dziś. Szczegółowe informacje dotyczące kosztów można uzyskać u Adama Kuczyńskiego pod numerem telefonu 608 345 489.

💬 Komentarze (0)