Tomasz Ambroziak, na stałe mieszkający w Ostrowi Mazowieckiej, wywalczył 3 medale podczas Letnich Mistrzostw Polski Masters w pływaniu. Zawodnik reprezentuje UŚKS Ostrołęka, a na mistrzostwach stanął na podium w 3 konkurencjach.
Fot. Facebook / UŚKS Ostrołęka.
Najlepszy wynik osiągnął na dystansie 200 m stylem motylkowym. Ambroziak uzyskał czas 3:55.06 i zdobył srebrny medal. W tej konkurencji zanotował największy postęp, poprawiając rezultat z poprzedniego sezonu o 13,5 sekundy.
Do srebra dołożył 2 brązowe medale. Na dystansie 1500 m stylem dowolnym zajął 3. miejsce z czasem 27:22.31. Na 400 m stylem zmiennym także był 3., kończąc rywalizację z wynikiem 7:48.17.

💬 Komentarze (0)