Opublikowano

Ostatni raz w szkolnych ławkach. Ósmoklasiści z "Jedynki" pożegnali szkołę (zdjęcia, wideo)

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej w czwartek 25 czerwca odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej w czwartek 25 czerwca odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych. Absolwenci pożegnali miejsce, w którym przez ostatnie lata zdobywali wiedzę, rozwijali swoje zainteresowania i zawierali przyjaźnie.

Podczas uroczystości powitano nauczycieli, uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości. Do ósmoklasistów zwróciła się dyrektor szkoły Agata Bartkiewicz.

- Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy. Kończy się ważny etap waszego życia, a przed wami otwierają się nowe możliwości i wyzwania. Jestem dumna z waszych osiągnięć i wytrwałości w pracy - mówiła dyrektor Agata Bartkiewicz.

- Życzę wam odwagi w realizowaniu marzeń, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów w nowych szkołach. Zachowajcie, proszę, te piękne wspomnienia z tych murów i przyjaźnie, które tutaj powstały. Powodzenia, drodzy absolwenci - dodała.

W imieniu burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Huberta Betlejewskiego wystąpiła Katarzyna Krupińska, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Integracji Społecznej. Jak sama przyznała, uroczystość była dla niej szczególnie wzruszająca, ponieważ uczyła żegnających szkołę ósmoklasistów.

W trakcie wydarzenia nie zabrakło wyjątkowych występów artystycznych oraz uroczystego przekazania sztandaru. Nagrodzono również pięcioro najlepszych uczniów.

Wyróżnienia otrzymali: Krystian Równy, Wiktoria Jankowska, Nikola Rolińska, Lena Betlejewska oraz Adam Gajewski. Gratulacje przekazano także ich rodzicom.

W imieniu absolwentów głos zabrała Aleksandra Leszczyńska.

- Dziś stoimy tutaj jako absolwenci klasy ósmej, aby pożegnać miejsce, które przez wiele lat było naszym drugim domem. To tutaj zdobywaliśmy wiedzę, rozwijaliśmy swoje pasje, przeżywaliśmy sukcesy i porażki, nawiązywaliśmy przyjaźnie oraz uczyliśmy się odpowiedzialności. Choć wydaje się, że dopiero przekraczaliśmy próg tej szkoły jako nieśmiali pierwszoklasiści, dziś kończymy ważny etap naszego życia - powiedziała.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz