dodano: ,

| Strona główna | Ostrów Mazowiecka | |


Repertuar kina Ostrovia (trailer)

Kino Ostrovia zaplanowała na najbliższy tydzień dwa filmy.

Od 24 do 30 stycznia o godz. 15.00 i 17.00 gradka dla dzieci, w jakości 3D. "Robaczki z Zaginionej Doliny" to kinowa wersja serialu, który odniósł niebywały sukces w ponad 80 państwach świata, a o godz. 19.00 wciąż można będzie obejrzeć "Pod Mocnym Aniołem".

Od 31 stycznia do 6 lutego wyświetlana będzie komedia Piotra Wereśniaka "Wkręceni".

Kalendarz wyświetlania filmów w kinie Ostrovia:
24.I - 30.I
15.00 Robaczki z Zaginionej Doliny - 3D, dubbing
17.00 Robaczki z Zaginionej Doliny - 3D, dubbing
19.00 Pod Mocnym Aniołem

31.I - 06.II
17.00 Wkręceni
19.00 Wkręceni


"Pod Mocnym Aniołem"
17.01 - 23.01 - godz. 17.00 i 19.00
24.01 - 30.01 - godz. 19.00
gatunek: dramat
produkcja: Polska
reżyseria: Wojciech Smarzowski
scenariusz: Wojciech Smarzowski
czas trwania: 1 godz. 35 min.

Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie (Julia Kijowska) i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna pić...

Wkrótce trafia na odwyk, gdzie spotyka doktora Granadę (Andrzej Grabowski), personel (m. in. Iza Kuna, Robert Wabich) i innych pacjentów (Jacek Braciak, Kinga Preis, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Iwona Wszołkówna, Iwona Bielska, Krzysztof Kiersznowski), którzy tworzą niezwykle barwną galerię postaci. Jedną z metod leczenia jest czytanie spisanych wcześniej opowieści, z czasów kiedy się piło. Swoje historie, zabawne i niekiedy wstrząsające, opowiedzą: reżyser, ksiądz, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni. Wszyscy piją, bo picie to nasz sport narodowy.

"Robaczki z Zaginionej Doliny" - 3D, dubbing
24.01 - 30.01 - godz. 15.00 i 17.00
gatunek: animowany, komedia
produkcja: Belgia, Francja
reżyseria: Thomas Szabo, Hélène Giraud
scenariusz: Thomas Szabo, Hélène Giraud
czas trwania: 1 godz. 29 min.

"Robaczki z Zaginionej Doliny" to kinowa wersja serialu, który odniósł niebywały sukces w ponad 80 państwach świata. W samej tylko Francji pierwszy sezon serii rozszedł się w imponującym nakładzie blisko pół miliona płyt DVD, a łączna ilość obejrzeń pojedynczych epizodów w serwisie Youtube już dawno przekroczyła 100 milionów odsłon!

W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb - pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się mała niesforna biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek Bzyk przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. A to zaledwie początek niezwykłych przygód, które przeżyją biedronka Bzyk, mrówka Ed, pajęczyca Helga i ich przyjaciele w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.

"Robaczki z Zaginionej Doliny" to pierwsze na świecie połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją 3D. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii - Thomasa Szabo i Hélène Giraud, urzeka zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Prowansji i niespotykaną jakością trójwymiaru.

Sympatyczni bohaterowie, ogromna dawka humoru i wartka akcja sprawiają, że to swoiste, komediowe skrzyżowanie "Mikrokosmosu" i "Avatara" z miejsca pokochają widzowie w wieku od lat 5 do 105. Te co brzęczą i fruwają, na swój film was zapraszają!

"Wkręceni"
31.01 - 06.02 - godz. 17.00 i 19.00
gatunek: komedia
produkcja: Polska
reżyseria: Piotr Wereśniak
scenariusz: Piotr Wereśniak
czas trwania: 1 godz. 40 min.

Franczesko (Piotr Adamczyk), Fikoł (Bartosz Opania) i Szyja (Paweł Domagała) pracują na Śląsku w lokalnej fabryce samochodów. Niestety, dyrekcja decyduje się na grupowe zwolnienia i trzej przyjaciele trafiają na bezrobocie. Kiedy firma przelewa na ich konta odprawę, umawiają się na ostatnie "szaleństwo", nim będą musieli zacisnąć pasa. Prawdziwa historia zaczyna się - podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza - gdy trójka kumpli zostaje omyłkowo wzięta za kogoś, kim nie są.

W filmie występują również: Kamilla Baar, Dominika Kluźniak, Krzysztof Stelmaszyk, Kacper Kuszewski, Katarzyna Glinka, Julia Kamińska, Monika Krzywkowska, Michał Piela i wielu innych.

Młodzież szkolną i ich nauczycieli Miejski Dom Kultury zaprasza również na przedpołudniowe seanse zorganizowane. Rezerwacje pod numerem telefonu (29) 746 27 03.


Dodaj komentarz