W nurskiej bibliotece odbyło się w piątek 24 stycznia otwarcie wystawy prac plastycznych pod nazwą "Dzieci dzieciom".
Autorami prac, które stanowią dekorację bibliotecznego "Kącika Malucha" są wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zuzeli.
W uroczystym otwarciu wystawy, którego dokonał wójt Jacek Murawski, wzięła udział delegacja uczniów (autorów prac) na czele z Dorotą Murawską, dyrektorem SOSW w Zuzeli i Małgorzatą Oblińską, nauczycielem plastyki.
Pięknie wykonane prace (przy użyciu papierowego sznurka z kolorowej bibuły) podobają się nie tylko najmłodszym czytelnikom biblioteki publicznej, ale wszystkim jej użytkownikom.
Zobacz zdjęcia:
Otwarcie wystawy w nurskiej bibliotece (24.01.2014)
źródło: gmina Nur
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.