Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Zgłoś swój film do festiwalu 'Filmowe Zwierciadła'

Ruszył nabór do 16. edycji Festiwalu Filmów Amatorskich "Filmowe Zwierciadła".

Konkurs dedykowany jest amatorom i właśnie tacy twórcy zachęcani są do wzięcia w nim udziału. Nadsyłać można filmy fabularne, dokumentalne, animowane, eksperymentalne oraz teledyski. Zawodowcy mają szansę zaprezentowania swojej twórczości poza rywalizacją.

- Małe filmy na wielkim ekranie, cudeńka tworzone przez amatorów z pasji i dla pasji - informują organizatorzy. - Tylko na festiwalu filmów amatorskich zobaczycie taką różnorodność tematów, gatunków i realiów. "Filmowe Zwierciadła" prezentują cały horyzont filmowej Polski amatorskiej, nie omijając niczego.

Organizatorzy zapewniają nocleg dla jednej osoby z ekipy zakwalifikowanego filmu, a dla najlepszych nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października. Festiwal odbędzie się w dniach 6-7 grudnia w Ostrołęce. Regulamin, karta zgłoszeniowa, oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronach AKF Jantar.

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz

Twoja opinia pomaga być na bieżąco

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.

0 / 1200 Wskazówka: zaznacz fragment artykułu i kliknij „Zacytuj”

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Reklama



Komentarze 0
Opcje

Dostosuj preferencje treści (zapis lokalny w przeglądarce):

Dołącz