Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Jeśli widziałeś to zdarzenie. Skontaktuj się z policją.

Świadkowie proszeni o kontakt

Policja prosi wszystkich świadków, którzy widzieli lub jest im coś wiadomo o n/w zdarzeniach o zgłoszenie tego faktu na Komendę Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Policjanci szukają świadków kradzieży jaka miała miejsce  29.04.2011r. około godziny 1030 w sklepie Stokrotka przy ul Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie n /n sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego m-ki Nokia 1208 wartości 50zł.


Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej prowadzą czynności wyjaśniające w związku ze zdarzeniem drogowym zaistniałym w dniu 17 maja br. w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Krótkiej, gdzie kierujący n/n pojazdem uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód osobowy m-ki Mazda po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej prowadzą czynności wyjaśniające w związku ze zdarzeniem drogowym jakie miało miejsce w dniu 18 maja br. ok. godz. 1320 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. 3-go Maja gdzie kierujący n/n pojazdem uderzył w słup energetyczny, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci szukają świadków kolizji drogowej, do której doszło w dniu 25.05.2011r w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Dubois. Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej prowadzą czynności wyjaśniające w związku z kolizją drogową zaistniałą w dniu 25 maja br. ok. godz. 11 w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Dubois na parkingu niestrzeżonym, gdzie kierujący n/n pojazdem uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód osobowy m-ki Toyota po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej prowadzą czynności wyjaśniające w związku ze zdarzeniem drogowym jakie miało miejsce w dniu 28 maja br. ok. godz. 7  w miejscowości Stara Grabownica, gdzie kierujący n/n pojazdem podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu zmusił kierującego samochodem Scania do zjechania na pobocze a następnie zepchnął kierującego do rowu. Po czym nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci szukają świadków zdarzenia jakie miało miejsce w nocy z 27/28.05.2011 w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. 3-go Maja na parkingu przed blokiem nr 48A gdzie n/n sprawcy dokonali wybicia szyby w drzwiach samochodu m-ki VW Golf wartości 200zł.

Policjanci szukają świadków kradzieży jaka miała miejsce  2.06.2011r. około godziny 16 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Dubois przy sklepie Biedronka. N/n sprawcy dokonali kradzieży tablicy rejestracyjnej z samochodu Fiat Seicento.

Policjanci szukają świadków zdarzenia jakie miało miejsce 8.06.2011r. około godziny 1910 na stacji paliw Orlen w miejscowości Prosienica, gdzie n/n kierujący samochodem zatankował paliwo na kwotę 60,04 zł po czym odjechał z miejsca nie uiszczając opłaty.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej prowadzą czynności wyjaśniające w związku z kolizją drogową zaistniałą w dniu 17 czerwca br. ok. godz. 1205 w Ostrowi Mazowieckiej przy Placu Wolności, gdzie kierujący n/n pojazdem wykonując manewr parkowania uszkodził prawidłowo zaparkowany pojazd Volvo, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci szukają świadków uszkodzenia kabla KDŁ do którego doszło  w okresie 27.05-14.06.2011r. na terenie kompleksu leśnego przy ul. Małkińskiej  w Ostrowi Mazowieckiej. N/n sprawcy dokonali uszkodzenia kabla KDŁ wartości 129zł poprzez jego przecięcie w czterech miejscach.

Policjanci szukają świadków uszkodzenia muszli koncertowej do której doszło  w okresie 15.06.2011r. godz. 2130 do 18.06.2011 godz. 800 w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Różańskiej w Ogródku Jordanowskim. N/n sprawcy dokonali uszkodzenia muszli koncertowej poprzez wyłamanie desek. Wartość start 100 na szkodę MOSiR.

Policjanci szukają świadków uszkodzenia ogrodzenia do którego doszło  w okresie od 07.06.2011r. do 19.06.2011 w Ostrowi Mazowieckiej na ulicy Ogrodowej. N/n sprawcy dokonali uszkodzenia ogrodzenia poprzez wyłamanie przęseł wartości 200zł.

Policjanci szukają świadków zniszczenia drzewek, które miało miejsce w nocy z 22/23.06.2011r. w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Warchalskiego. Do podobnego zdarzenia doszło następnej nocy z 23/24.06 na ul. Szkolnej. N/n sprawcy dokonali zniszczenia drzewek poprzez ich połamanie. Wartość strat 120zł na szkodę Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

Policjanci szukają świadków kradzieży jaka miała miejsce w nocy z 24/25.06.2011r. w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Kościuszki przed blokiem nr 38 , gdzie n/n sprawcy dokonali kradzieży 4 kołpaków z samochodu Seat Cordoba wartości 60zł.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o  zgłoszenie do Wydziału  Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej osobiście na ul. Piłata 12 w  pokoju  nr 7A lub telefonicznie pod numerem telefonu 29 74 69 204 czynnym w godz. 7.30-15.30 lub 29 74 69 200 czynnym całą dobę.

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz

Twoja opinia pomaga być na bieżąco

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.

0 / 1200 Wskazówka: zaznacz fragment artykułu i kliknij „Zacytuj”

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Reklama



Komentarze 0
Opcje

Dostosuj preferencje treści (zapis lokalny w przeglądarce):

Dołącz