Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Słodka wycieczka dzieci z SP nr 1 (zdjęcia)

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej udały się na wycieczkę do Milanówka i Otrębus.

Uczniowie z klasy III odwiedziły Fabrykę "Krówek", gdzie uczestniczyły w specjalnie przygotowanym dla nich programie. Poznały tajemnice produkcji cukierków, obserwowały proces ich powstania i pakowania.

Projektowały również swoje własne wzory na "papierki" do cukierków. Miłym akcentem wizyty była degustacja oraz prezenty w postaci paczuszek z cukierkami.

Po słodkim poranku dzieci pojechały do Muzeum Techniki i Motoryzacji w Otrębusach. Muzeum zostało utworzone w 1995 roku. Wśród zbiorów znajduje się około 300 zabytkowych pojazdów.

- Uczniowie podziwiali przepiękne samochody, które jak się dowiedzieli, mają bardzo dużo lat - opowiada Karolina Królasik z ostrowskiej podstawówki. - Każdy z nich ma swoją zachwycającą historię i swoje skryte tajemnice. Oprócz aut mogliśmy podziwiać przepiękne dorożki, koszykowe wózki, maszyny do pisania, stare radia i aparaty fotograficzne. Wspaniałe zachowanie i duże zainteresowanie ze strony naszych uczniów zostało nagrodzone kolejną niespodzianką, jaką była możliwość wejścia na czołg.

Pełni wrażeń z niezapomnianymi wspomnieniami dzieci zakończyły wycieczkę w restauracji McDonald`s.

Zobacz zdjęcia:
Słodka wycieczka dzieci z ostrowskiej podstawówki (fot. SP nr 1 w Ostrowi Maz.)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies