Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Mini spektakle plenerowe (zdjęcia, wideo)

Na pokazy plenerowe spektakli zrealizowanych na Wakacyjnych Warsztatach Teatralnych w niedzielę zaprosił Teatr Scena Kotłownia.

Na publiczność czekało sześć scen, piętnaścioro aktorów, symboliczna scenografia, twórczość Shakespeare`a, Mickiewicza i Mrożka.

Młodzi aktorzy zaprezentowali fragmenty sztuk, na którymi pracowali w wakacje. Widzowie zobaczyli scen ze sztuk Shakespeare`a "Hamlet" i "Poskromienie złośnicy", inscenizacje wierszy Adama Mickiewicza "Pani Twardowska", "W gaiku zielonym" oraz jednoaktówkę Sławomira Mrożka.

Spektakle miały charakter warsztatowy i pokazywały pracę młodych artystów na wakacyjnych zajęciach.

- Nie będzie to taki typowy spektakl, który odbywa się w jednym miejscu. Ze względu, że są to pokazy warsztatu jest kilka scen - rozpoczyna Rafał Swaczyna z Teatru Scena Kotłownia. - Widzicie państwo słup oświetleniowy, który wyznacza scenę? Z drugiej strony będzie reflektor, który wyznacza publiczność. Zawsze trzeba będzie się ustawić w stronę światła. Jeżeli nas oświetla światło, to znaczy, że stoimy dobrze. Jeżeli stoimy po drugiej stronie, to znaczy, że jesteśmy na scenie - wyjaśnia Swaczyna.

Pokazy plenerowe odbyły się 12 października na terenie przy Teatrze Scena Kotłownia.

Zobacz zdjęcia:
Mini spektakle plenerowe (12.10.2014)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies