Opublikowano

Akademia, kwiaty i życzenia (zdjęcia)

Również przedszkola obchodzą Święto Edukacji Narodowej.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się uroczysta akademia. Ciepłe

Również przedszkola obchodzą Święto Edukacji Narodowej.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się uroczysta akademia. Ciepłe słowa podziękowań oraz życzenia zostały skierowane do nauczycieli, pracowników obsługi oraz dzieci, które w dalszej kolejności swoimi muzycznymi występami uświetniły czas tego spotkania.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wyróżnienia i nagrodzenia pracowników za ich zaangażowanie i wkład w rozwój placówki.

Szczególne podziękowania i wyjątkową nagrodę, Złoty Medal za długoletnią służbę przyznawaną przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej otrzymała dyrektor Małgorzata Gołaszewska. Uroczyste wręczenie odznaczenia odbyło się 14 października w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie. Medal wręczył Jacek Kozłowski, Wojewoda Mazowiecki oraz Karol Semik, Mazowiecki Kurator Oświaty.

Nagrodę Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka otrzymała Dorota Rudzińska, zaś nagrody dyrektora przedszkola: Małgorzata Gumkowska, Barbara Równa, Aneta Zadworna oraz wszyscy pracownicy niepedagogiczni. Uroczyste wręczenie wyróżnień dla nauczycieli odbyło się 14 października w sali reprezentacyjnej Urzędu Miasta Ostrowi Mazowieckiej.

Zobacz zdjęcia:
Akademia, kwiaty i życzenia (fot. archiwum przedszkola)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz