Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Stracił panowanie nad pojazdem (zdjęcia)

Na drodze gminnej w Grądach (gm. Wąsewo) doszło wczoraj po godz. 18.30 do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn kierowca hyundaia stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył stojącego na poboczu samochodu ciężarowego scania.

Dwie poszkodowane osoby podróżujące samochodem osobowym samodzielnie opuściły pojazd. Poszkodowanym pomocy medycznej udzielili ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

- Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań oraz usunięciu i neutralizacji sorbentem płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z uszkodzonych pojazdów - poinformował Rafał Kamiński, oficer prasowy ostrowskiej straży pożarnej. - W działaniach uczestniczyły dwa zastępy JRG PSP Ostrów Mazowiecka.

Podczas prowadzenia działań droga gminna była zablokowana. Na chwilę obecna ruch odbywa się normalnie.

Okoliczności zdarzenia ustala Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Zobacz zdjęcia:
Stracił panowanie nad pojazdem (fot. KP PSP Ostrów Maz.)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies