Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Pierwszy casting modeli i modelek za nami (zdjęcia)

Blisko 30 osób zjawiło się w piątek na pierwszym castingu na modelki i modeli do Festiwalu Miasto dla Kobiet.

Były panie, panowie, młodzież i dzieci. Tradycyjnie najliczniejsza grupa, to najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, którzy ze swoimi rodzicami będą próbować swoich sił na wybiegu.

Kandydaci na modeli i modelki musieli się przedstawić oraz zaprezentować w ruchu. Niebawem, jak zapowiada organizatorka festiwalu Barbara Siwek, odbędzie się kolejny casting. Osoby, które chciałyby dołączyć i spróbować swoich sił na wybiegu, będą mogły wziąć w nim udział.

- Cieszę się, że tak dużo osób odpowiedziało na nasze zaproszenie. W sumie, to około 30 osób w różnym wieku - mówi Basia Siwek. - Gwarantujemy ciężką pracę pod okiem Beaty Polakowskiej, ale też świetną zabawę i możliwość wypracowania wielu ciekawych umiejętności, jak ładne poruszanie się i pozowanie do zdjęć - dodaje organizatorka.

W tegorocznych pokazach wystąpią dzieci, młodzież i dorośli w różnym wieku. Jak zwykle, będzie również grupa studentek Uniwersytetu Trzeciego Wieku. V Festiwal Miasto dla Kobiet odbędzie się 7 marca.

Organizatorzy już zapowiadają wiele atrakcji: pokazy mody, występy artystów, loterię fantową, stoiska kosmetyczek, fryzjerek i masażystów oraz wiele innych atrakcji.

Casting odbył się 23 stycznia. Na kolejny MOSiR zaprasza 30 stycznia o godzinie 17.00 w przy ul. Trębickiego w sali fitness Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zobacz zdjęcia:
Casting modeli i modelek za nami (23.01.2015)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies