W klubie seniora "Złota Jesień" dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej spotkali się z mieszkańcami miasta i gminy.

- Spotkanie miało na celu uświadomienie zagrożeń, które mogą spotkać osoby starsze, w tym przestępstwa metodami "na wnuczka", "na policjanta", jak się ustrzec przed zagrożeniami oraz co należy zrobić w przypadku wystąpienia zagrożenia - wyjaśnia Elżbieta Kaliszewska z ostrowskiej policji.
W trakcie spotkania seniorzy otrzymali opaski odblaskowe. Ponadto w celu umożliwienia szybkiego kontaktu z dzielnicowym, przekazano im informacje wraz z nazwiskami dzielnicowych z każdego rejonu służbowego.
Zobacz zdjęcia:
Spotkanie dzielnicowych w klubie seniora (fot. KPP Ostrów Maz.)
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.