Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |

Ostrovia pokonała Mławiankę (zdjęcia)

Piłkarze Ostrovii w spotkaniu 18. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północnej pokonali Mławiankę Mława 1:0.

Bramkę na wagę trzech punktów dla zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Kowalczyka w pierwszym wiosennym starciu strzelił Rafał Komosa.

Żółto-zieloni mimo ostatnich problemów kadrowych przystąpili do meczu w optymalnym zestawieniu.

Od początku meczu gospodarze zaatakowali z animuszem co przyniosło oczekiwany efekt. Nowy nabytek żółto-zielonych Tomasz Kobyliński znakomicie wyłożył piłkę Rafałowi Komosie i ten pewnym uderzeniem otworzył wynik spotkania w 2. minucie. Jak się później okazało było to decydujące trafienie w sobotnim starciu. W 80. minucie zawodnik gości został ukarany czerwoną kartką i Mławianka musiała kończyć spotkanie w osłabieniu.

W kolejnym spotkaniu IV ligi mazowieckiej - grupy północnej piłkarze Ostrovii zmierzą się z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mławianka Mława 1:0 (1:0)
Bramki: Komosa 2.

Ostrovia: Chorodyński - Rupacz, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Grądzki, Kobyliński (88. Korzeb), Nowacki, Ciach - Zacheja, Komosa.