Opublikowano . Mazowieckie | Firmy i instytucje | Ostrowskie firmy


Słoneczna promocja

Ostrołęcka firma M-Serwis jest jedną z wiodących w regionie pod względem sprzedaży i montażu instalacji kolektorów słonecznych. Co roku uczestniczy w programie dającym możliwość uzyskania dofinansowania w formie gotówkowej do 45 proc. inwestycji.

W ciągu kliku lat firma pomogła uzyskać dotację do kilkudziesięciu instalacji solarnych. Oferta obejmuje nie tylko dobór oraz montaż kolektorów, ale także wparcie we wszystkich formalnościach związanych z dokumentacją, przygotowując wnioski o dofinansowanie oraz dokumenty odbiorowe.

Zaletą dofinansowania jest niski udział środków własnych w przedsięwzięciu. Resztę kwoty fundusz przekazuje bezpośrednio na konto bankowe, wskazane przez klienta. Opisywane dofinansowanie nie jest udzielane w formie kredytu. Nie są również wymagane pozwolenia ani projekty budowlane. Firma M-Serwis zapewnia bezpłatne doradztwo, dobór oraz wycenę instalacji. Klient nie ponosi żadnych kosztów do momentu montażu instalacji.

Wraz z firmą Immergas zapewniamy wysokiej klasy urządzenia w różnych konfiguracjach, które produkują ciepłą wodę użytkową, jak również mogą wspomagać instalację centralnego ogrzewania. Zamontowane przez nas instalacje posiadają gwarancję na okres 10 lat.

Zapraszamy,

M-Serwis Spółka Jawna
ul. Warszawska 27
07-415 Grabowo k. Ostrołęki
Tel. 531-627-625, 665-144-552
www.kotlygazowe.eu

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.