W niedzielę po raz kolejny Vinyl Klub wypełnił się osobami chcącymi posłuchać dobrej muzyki. Tym razem na ich scenie wystąpił Gienek Loska Band. Ich muzyka to mieszanka rocka, bluesa, soulu i country.
Repertuar zespołu stanowią zarówno świetnie opracowane covery legend światowego bluesa, rocka, jak i kompozycje własne.
Muzyk został też do zaproszony do wspólnych realizacji fonograficznych m.in. przez Alka Mrożka (Dwa plus Jeden, Porter Band) i Macieja Maleńczuka. Krytycy muzyczni często przyrównują go do Czesława Niemena, Ryszarda Ridla, czy innych kultowych artystów, których utwory brawurowo wykonuje.
Gienek Loska jest laureatem "Szansy na Sukces", programu "Mam Talent!", a także finalistą plebiscytu "Super Jedynki 2012" w kategorii "Super Zespół". Wielokrotnie nagradzany w corocznych plebiscytach organizowanych przez prestiżowe polskie pismo branżowe "Twój Blues" w kategorii wokalista roku.
Już we wtorek 8 marca Vinyl Klub zaprasza na celebrację Dnia Kobiet. Będzie to wieczór znanych i lubianych coverów w wykonaniu męskiego trio - Kasyno. W trakcie wieczoru rozlosowane będą prezenty dla pań.
Zobacz zdjęcia:
Koncert Gienka Loska w Vinyl Klubie (06.03.2016)

💬 Komentarze (3)