Opublikowano

Koncert zespołu Lira w MDK (zdjęcia, wideo)

Poniedziałkowy koncert białostockiego zespołu Lira przyciągnął do sali ostrowskiego kina miłośników twórczości Marka Grechuty i poezji śpiewanej.

Poniedziałkowy koncert białostockiego zespołu Lira przyciągnął do sali ostrowskiego kina miłośników twórczości Marka Grechuty i poezji śpiewanej.

Na ponad godzinny koncert składały się w połowie utwory autorstwa Grechuty, a w połowie własne kompozycje do wierszy Adama Mickiewicza.

Zespół zaprezentował m.in. utwory "Będziesz moja panią", "Niepewność", "Wiosna, ach to ty", "Dni, których nie znamy", "Nie dokazuj" oraz utwory naszego wieszcza Adama Mickiewicza tj. "Wiersz do M.", "Czaty", "Panicz i dziewczyna", "Pieśń Filaretów" z muzyką i aranżacją Andrzeja Rutkowskiego w interpretacji zespołu Lira.

Na ostrowskiej scenie wystąpili Michał Starski - wokal, Martyna Rutkowska - wokal, Marek Dyląg - instrumenty klawiszowe i Andrzej Rutkowski - akordeon.

Zobacz zdjęcia:
Koncert zespołu Lira (25.04.2016)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz