Każdy mieszkaniec powiatu ostrowskiego od dnia wczorajszego może wpływać na bezpieczeństwo w swoim najbliższym otoczeniu. To zasługa Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Przed budynkiem starostwa powiatowego pojawił się wczoraj namiot ostrowskiej policji.
Informacje znajdujące się na mapie uwzględniają wybrane kategorie przestępstw oraz wykroczeń oraz zagrożenia, które w odczuciu mieszkańców wpływają negatywnie na ich poczucie bezpieczeństwa.
Co zrobić aby zgłosić zagrożenie?
Wystarczy wejść na stronę Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Przekazanie tych informacji zajmuje tylko chwilę. W razie jakichkolwiek wątpliwości można skorzystać z instrukcji obsługi. Pomocą zawsze służą ostrowscy policjanci. Zgłoszenie zostanie skierowanie do właściwej komendy, np w przypadku przekraczania prędkości przez kierowców na danej ulicy do drogówki. Dzięki przekazywanym przez mieszkańców informacjom we wskazanym miejscu pojawi się więcej patroli, aby zlikwidować zagrożenie.
- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu ostrowskiego do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - zachęca st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.
Zobacz zdjęcia:
Miej wpływ na bezpieczeństwo w swoim otoczeniu (fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej)
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.