Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zakończyła swój projekt pn. "Wirtualny spacerownik - Ostrów Mazowiecka wczoraj i dziś". Zadanie obejmowało przygotowanie aplikacji opierającej się na technologii kodów QR.
Biblioteka na projekt otrzymała dofinansowanie z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn. "Wspieranie opieki nad miejscami pamięci i trwałymi upamiętnieniami w kraju 2017".
W ramach zadania powstał multimedialny przewodnik po mieście Ostrów Mazowiecka z tematem wiodącym: miejsca pamięci, historia, tradycja dawniej i dziś.
Wirtualny spacer po Ostrowi Mazowieckiej jest już dostępny. Aby udać się w podróż po naszym mieście należy skorzystać ze strony internetowej wirtualnykraj.pl.

💬 Komentarze (0)