Ruszyła sprzedaż biletów na Festiwal Zdrowia i Urody - Miasto dla Kobiet. Wejściówki w cenie 10 złotych na festiwal i dodatkowo 2 zł za bilet na warsztat można już nabyć w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Poniżej pełna lista warsztatów.
Warsztaty:
- sala fitness A
15.00-16.30 - salsation - Monika Pavlović,
16.30-18.00 - zajęcia taneczne - Robert Kochanek,
18.00-19.00 - tabata - Ewelina Kulikowska,
- sala fitness B
17.00 - profilaktyka i samobadanie piersi - badania na fantomie,
- sala konferencyjna
15.00-17.00 - "Dieta nie jedno ma imię" - Sebastian Kuliński, dietetyk,
17.00-19.00 - "Pewna siebie każdego dnia!" - jak rozpoznać swoje mocne strony i pokochać siebie? - Małgorzata Piotrowska, psycholog,
- sala sztuk walki
15.30-16.30 - samoobrona dla kobiet "Ty również masz prawo czuć się bezpieczna!" z asp. Jackiem Ciborowskim i st. post. Rafałem Kuśpielem z KPP w Ostrowi Mazowieckiej.
Wzorem lat ubiegłych organizatorzy przekażą cały dochód ze sprzedaży biletów na stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Przystań" w Ostrowi Mazowieckiej.
Festiwal odbędzie się w sobotę 10 marca. Start o godz. 15.00.

💬 Komentarze (0)