Opublikowano

Spotkanie genealogów w muzeum Pileckich (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy w Muzeum - Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie z genealogią. Organizatorzy zapraszają do wzięcia

Po raz pierwszy w Muzeum - Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie z genealogią. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach.

- Pierwsze gałęzie drzewa genealogicznego Ostrowi Mazowieckiej zostały narysowane. Dołączcie do nas i narysujcie swoją gałąź - zachęca ostrowskie muzeum rodziny Pileckich.

Zainteresowani poszukiwaniem swoich korzeni na pewno znajdą coś dla siebie na spotkaniach z genealogią. Każdy znajdzie swoje miejsce i ciekawe informacje przydatne do tworzenia własnej genealogii.

Spotkania z genealogią są cykliczne, pierwsze z nich odbyło się w środę 25 kwietnia. Kolejne we wtorek 22 maja o godz. 17.00 w siedzibie muzeum, przy ul. 3 Maja 57.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz