Na drodze krajowej nr 50 prowadzącej do Broku doszło do zderzenia dwóch aut. Fiat uderzył w tył nieoświetlonego mitsubishi, który stał na pasie jezdni i częściowo na poboczu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do zdarzenia doszło w czwartek 17 maja po godz. 2.00. O szczegółach poinformowała st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy KPP w Ostrowi Mazowieckiej.
- Kierujący mitsubishi, 78-letni obywatel Rosji, pozostawił nieoświetlony pojazd na pasie jezdni oraz częściowo na poboczu, w którego tył uderzył 34-letni mieszkaniec Warszawy kierujący fiatem - wyjaśnia rzecznik prasowy ostrowskiej policji.
Kierujący byli trzeźwi. Obywatel Rosji został ukarany mandatem karnym.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.