Opublikowano

Rozczarowanie w ostrowskiej strefie kibica (zdjęcia, wideo)

Ostrowianie po raz drugi spotkali się w strefie kibica na obiekcie Omega i wspólnie dopingowali biało-czerwonych. Podopieczni trenera Adama Nawa

Ostrowianie po raz drugi spotkali się w strefie kibica na obiekcie Omega i wspólnie dopingowali biało-czerwonych. Podopieczni trenera Adama Nawałki nie zdołali wywalczyć chociażby punktu i przedłużyć szans na awans do 1/8 finału mistrzostw świata. Rozczarowanie po meczu było duże.

Kilkaset osób w strefie kibica mocno przeżywało spotkanie z Kolumbią, które zakończyło się porażką reprezentacji Polski 0:3.

Po dwóch meczach Polska nie wywalczyła nawet punktu, strzeliła jedną bramkę i straciła ich aż pięć. W kolejnym meczu biało-czerwoni zmierzą się z Japonią.

Więcej o porażce Polski z Kolumbią w artykułach "Mundial: Dramat w Kazaniu, Polacy znokautowani!", "Nawałka: Jest mi bardzo smutno, ale musimy...", "Lewandowski: Nic więcej nie mogliśmy zrobić".

Czy podopieczni trenera Adama Nawałki odniosą zwycięstwo w ostatnim spotkaniu na mistrzostwach świata w Rosji?

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz