W okolicy cmentarza w dniach od 29 października do 5 listopada zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu drogowego. Zmiana obejmie ostrowskie ulice tj. Cmentarna, Orzeszkowej, Piłsudskiego, Wiśniowa, Błękitna i Łamana.
- Oznakowanie zostanie ustawione zgodnie z uzgodnionym i zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Cmentarnej, Orzeszkowej i Piłsudskiego oraz Wiśniowej, Błękitnej i Łamanej - informuje wydział rozwoju gospodarczego ostrowskiego urzędu miasta.
Jak informuje wydział rozwoju gospodarczego na ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Lubiejewskiego do ul. Wyspiańskiego będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się się po prawej stronie ulicy na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. Orzeszkowej oraz zakazem zatrzymywania po obu stronach na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Wyspiańskiego.
Z kolei na ul. Orzeszkowej na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Cmentarnej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy. Zakaz będzie obowiązywał również na ulicy Piłsudskiego na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Lubiejewskiej.
Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał na ulicy Wiśniowej na odcinku od ulicy Bąkówka do ulicy Błękitnej. Do ul. Różańskiej dostaniemy się ulicami Błękitna i Łamana.
Ponadto w dniach od 31 października do 2 listopada zostanie udostępniony tymczasowy parking na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Grota Roweckiego.

💬 Komentarze (0)