W związku z pandemią, aby załatwić jakąkolwiek sprawę w ZUS-ie, interesanci muszą czekać na swoją kolej bezpośrednio przed budynkiem. Jak informuje jeden z naszych czytelników, problemem stał się brak jakiejkolwiek ławki pod urzędem.
"Do ZUS-u w Ostrowi przychodzą ludzie starsi, wpuszczani są do środka pojedynczo więc jeśli przyjdzie kilka osób muszą czekać na zewnątrz na swoją kolejkę, oczywiście stojąc. Przed ZUS-em nie żadnej ławeczki żeby mogli te kilkanaście minut czekania przysiąść i w ten sposób poczekać. Opierają się o ścianę i tak czekają."
Problem rzeczywiście istnieje, a kolejki wcale nie są mniejsze niż były przed koronawirusem. Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym ZUS-u i jak się dowiedzieliśmy, problem ten zostanie podjęty w najbliższych rozmowach z ostrowskim kierownictwem. Byłaby to mała zmiana, która mógłby przynieść uśmiech na twarzy niejednego mieszkańca.

💬 Komentarze (2)