Opublikowano

Jedna osoba hospitalizowana ze względu na koronawirus

Powiatowy Inspektorat Sanitarny opublikował najnowszy raport z dnia 24.08.2020r. na temat koronawirusa w powiecie ostrowskim.
[foto]23932[/foto]

Powiatowy Inspektorat Sanitarny opublikował najnowszy raport z dnia 24.08.2020r. na temat koronawirusa w powiecie ostrowskim.

Liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 100/ (17)
Liczba osób aktualnie objętych izolacją domową /(ostatnia doba): 16/ (0)
Liczba osób aktualnie objętych pobytem w izolatorium: 0
Liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 0/ (0)
Liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 1/ (1)
Liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 0/(0)
Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 31/(0)
Liczba zgonów powiązanych z COVID-19 / (ostatnia doba): 0/ (0)
Liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 15/ (0)

Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim na terenie całego województwa mazowieckiego publikowana jest na stronie Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego: www.wsse.waw.pl w meldunkach codziennych
po godzinie 16.00.

Wszelkie aktualne informacje na temat koronawirusa są aktualizowane i dostępne na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i na oficjalnej stronie rządowej:

www.gis.gov.pl

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Zaleca się stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na dedykowanej stronie na platformie gov.pl - http://www.gov.pl/koronawirus

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz