Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na trasie łączącej Andrzejewo z miejscowością Pieńki-Sobótki. Kierująca pojazdem marki audi wpadła w poślizg i wjechała do rowu.
Zastęp Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej, Ochotnicza Straż Pożarna w Andrzejewie i zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do wezwania na drodze łączącej Andrzejewo z miejscowością Pieńki-Sobótki. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że kierująca pojazdem wpadła w poślizg tracąc panowanie nad torem jazdy swojego pojazdu i wpadła do przydrożnego rowu.
Do zdarzenia doszło w środę 3 lutego po godz. 7.00.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Mieszkańcy komentują
1 wpis · Dołącz do rozmowy
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Autorze tego artykułu. Tak na przyszłość: przeczytaj sobie najpierw definicję wypadku drogowego a dopiero potem usiądź do pisania tekstu.