Opublikowano

Powalone drzewo na terenie gminy Boguty-Pianki

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogutach-Piankach zostali zadysponowani do powalonego drzewa.
[foto]30072[/foto]
Ochotnicza Straż Po
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Bogutach-Piankach / Facebook

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogutach-Piankach zostali zadysponowani do powalonego drzewa.

Ochotnicza Straż Pożarna w Bogutach-Piankach w poniedziałek 17 stycznia po godz. 9.00 została zadysponowana do powalonego drzewa, które uniemożliwiało prawidłowe poruszanie się po drodze w miejscowości Godlewo-Baćki.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a także usunięcie powalonego drzewa.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz