GKS Andrzejewo zakończył rundę jesienną w Klasie B na czwartym miejscu. Ekipa Łukasza Kamińskiego ma siedem punktów straty do lidera - GKS Łyse. Gracze GKS już trenują.
- W tym roku liga zaczyna się dość późno, bo dopiero 9 kwietnia i treningi też zaczęliśmy trochę później niż zwykle. Pierwszy sparing mamy zaplanowany na 19 lutego, wiec przed tym meczem odbędziemy sześć jednostek treningowych gdzie będziemy się skupiać głównie na motoryce - mówi szkoleniowiec.
Pierwszych pięć treningów odbędzie się w hali sportowej oraz siłowni w Szkole Podstawowej w Andrzejewie. Gracze GKS od 17 lutego będą co czwartek ćwiczyć na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie. - Skupimy się nad taktyką oraz stałymi fragmentami gry. Spróbujemy wyeliminować błędy, przez której jesienią straciliśmy cztery punkty - dodaje.
Kamiński jest częściowo zadowolony z frekwencji. - Na jednym treningu było dziewięciu graczy, na kolejnym o jednego więcej. - Spowodowane jest to faktem, iż kilku naszych przedstawicieli ma kwarantanny oraz pracę w delegacjach - mówi.

💬 Komentarze (0)