Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej wygrali dwunasty mecz w sezonie.
Podopieczni Roberta Wilczewskiego ograli 2:1 GKS Strzegowo. - To był najniższy wymiar kary. Powinniśmy zwyciężyć dużo wyżej, ale nic nie chciało nam wpadać - mówi Dawid Wilczewski, gracz Ostrovii.
Co ciekawe, wszystkie bramki zdobył Damian Kopacz. 29-latek trafił dwukrotnie do bramki rywali, a raz do swojej.
- Pierwsza wpadła po stałym fragmencie. Piłka spadła pod nogi i po strzale z ostrego kąta wpadła do bramki. Druga bramka to efekt idealnej wrzutki "Gumka". Głową trafiłem w lewe okienko. No i trafienie samobójcze. Futbolówka pechowo odbiła się od mojej nogi i wpadła - mówi autor trzech goli.
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - GKS Strzegowo 2:1 (1:0)
Bramki: Kopacz x2 - Kopacz (s).
![Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej wygrali dwunasty mecz w sezonie.
[foto]38341[/foto]
Podopieczni Roberta Wilczewskiego ograli 2:1 GKS Strzegowo.](https://www.ostrowmaz24.pl/uploads/artykuly/2024/05/ostrovia-jpg_6637e572eebbf-big.webp)
💬 Komentarze (0)