Opublikowano

Ważne połączenie z Via Baltiką już przejezdne. Można włączyć się do dróg ekspresowych omijając Ostrów (zdjęcia, wideo)

Nowy, około 3,5-kilometrowy odcinek drogi połączył drogę wojewódzką 627 z trasą S61 Via Baltica. Dzięki temu mamy kolejne połączenie  r

Nowy, około 3,5-kilometrowy odcinek drogi połączył drogę wojewódzką 627 z trasą S61 Via Baltica. Dzięki temu mamy kolejne połączenie  regionu z drogą ekspresową S61.

To w sumie niewielka inwestycja, ale istotna zwłaszcza z punktu widzenia mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. Ale także mieszkańców południowej części powiatu ostrołęckiego, i samej Ostrołęki. Dziś jadąc w kierunku Ostrowi drogą wojewódzką nr 627 możemy szybko i bezproblemowo zjechać na Via Baltikę czyli trasę S61.

Wystarczy, że na nowo wybudowanym rondzie (z perspektywy Ostrołęki tuż za Jeleniami) skręcimy w lewo. Po pokonaniu ok. 3,5-kilometrowego odcinka dojedziemy do węzła Komorowo (nazwa może być myląca - węzeł znajduje się tuż obok miejscowości Sulęcin-Kolonia), na którym włączamy się do trasy S61. Stąd - już trasą szybkiego ruchu - możemy szybko dostać się do węzła Podborze, gdzie trasa S61 łączy się z drogą S8.

Dzięki temu mieszkańcy regionu zyskali kolejne połączenie z przebiegającymi w regionie trasami szybkiego ruchu (S8 i S61).

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz