Opublikowano

Oddajemy krew dla Klaudii! Każdy z nas może zostać bohaterem

Nie każdy bohater nosi pelerynę, czasem wystarczy jeden gest, by odmienić czyjeś życie. Dziś bohaterowie są wśród nas. To osoby, które de
Fot. Gmina Małkinia Górna

Nie każdy bohater nosi pelerynę, czasem wystarczy jeden gest, by odmienić czyjeś życie. Dziś bohaterowie są wśród nas. To osoby, które decydują się pomóc drugiemu człowiekowi w najprostszy, a zarazem najcenniejszy sposób, oddając krew.

Pomocy potrzebuje Klaudia Bednarczyk (Kalbarczyk), mieszkanka Małkini Górnej, która po raz drugi zmaga się z poważną chorobą. To nierówna walka o zdrowie i życie, w której liczy się każda kropla krwi. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę i stać się częścią tej walki, wystarczy oddać krew lub jej składniki.

Gdzie można oddać krew dla Klaudii?

  • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie
    ul. Saska 63/75, 03-948 Warszawa
  • Terenowy Oddział w Ostrołęce
    Al. Jana Pawła II 120A, 07-410 Ostrołęka
  • Terenowy Oddział w Siedlcach
    ul. Gospodarcza 7, 08-110 Siedlce

Każda jednostka krwi może uratować życie. Oddając ją z myślą o Klaudii, dajesz szansę na leczenie, nadzieję i ogromne wsparcie w tej trudnej walce.

Weź udział w lokalnej akcji krwiodawstwa!

Dodatkowo, specjalna akcja oddawania krwi odbędzie się 3 lipca 2025 roku (czwartek) w godzinach 9.00 - 13.00 przy Urzędzie Gminy w Małkini Górnej. To doskonała okazja, by mieszkańcy gminy wspólnie okazali serce i solidarność.

Zgłoszenia i kontakt:

tel. 29 644 29 87
e-mail: promocja@malkiniagorna.pl

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz