Opublikowano

Wspólny wyjazd i wieczór w kinie. Seniorzy z Broku ruszają na filmową przygodę

Seniorzy z grupy „Aktywni 60+” zapraszają do wspólnego kina. W planach seans filmu „Vinci 2” i wieczorne emocje przed wielkim ekranem.
[
Fot. Urząd Miasta i Gminy Brok

Seniorzy z grupy „Aktywni 60+” zapraszają do wspólnego kina. W planach seans filmu „Vinci 2” i wieczorne emocje przed wielkim ekranem.

Wydarzenie skierowane jest do osób w wieku 55+, które chcą spędzić niedzielne popołudnie w towarzystwie innych mieszkańców regionu. Uczestnicy wybiorą się do kina w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie obejrzą film.  Seans odbędzie się w niedzielę 27 lipca 2025 roku o godzinie 20.00. Na film pt. „Vinci 2” zaprasza grupa seniorów „Aktywni 60+”, która zachęca do zapisów wszystkie osoby zainteresowane kinem i integracją. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenia.

Zapisy i szczegółowe informacje dostępne są w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Broku. Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem 297457557. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Bony dla seniorów III”, finansowanego ze środków budżetu województwa mazowieckiego i prowadzonego przez Stowarzyszenie „Radomskie Centrum Przedsiębiorczości”.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz