Opublikowano

Zamknięcie parkingu przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, które przypada 11 listopada, parking znajdujący się przy kościele pw. Wniebowzięcia N

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, które przypada 11 listopada, parking znajdujący się przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP zostanie zamknięty na czas uroczystości.

Informujemy, że w tym dniu nie będzie możliwości parkowania na tym terenie, a wszyscy kierowcy są proszeni o unikanie parkowania pojazdów w pobliżu parkingu.

11 listopada to szczególna data w historii Polski. To dzień, w którym Polska odzyskała niepodległość. Święto to obchodzone jest z ogromnym szacunkiem i powagą, a uroczystości związane z tym wydarzeniem odbywają się w całym kraju. Z tej okazji organizowane są liczne msze święte, akademie, parady oraz inne wydarzenia patriotyczne.

Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, w którym odbędą się lokalne obchody, jest miejscem, gdzie mieszkańcy zbierają się na modlitwie oraz refleksji nad historią naszego kraju. W tym szczególnym dniu parking przy kościele będzie zamknięty, aby umożliwić sprawną organizację wydarzeń oraz zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom obchodów.

Organizatorzy obchodów zwracają się z prośbą do kierowców o nieparkowanie pojazdów na parkingu przy kościele w dniu 11 listopada. Dzięki temu możliwe będzie lepsze przygotowanie przestrzeni na uroczystości, a także zachowanie porządku w rejonie, gdzie odbywają się ważne dla społeczności wydarzenia.

Mieszkańcy, którzy planują wzięcie udziału w obchodach, proszeni są o zaplanowanie parkowania w innych miejscach, aby uniknąć utrudnień w ruchu. 

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz