Opublikowano

Przybyło miejsc w Przedszkolu Samorządowym w Komorowie

Zakończyła się przebudowa Przedszkola Samorządowego w Komorowie gm. Ostrów Mazowiecka. Jej celem było przygotowanie dodatkowej sali dla dziec
zdjęcie ilustracyjne

Zakończyła się przebudowa Przedszkola Samorządowego w Komorowie gm. Ostrów Mazowiecka. Jej celem było przygotowanie dodatkowej sali dla dzieci. 

Całkowita wartość inwestycji to nieco ponad 1 mln zł, w tym 922 tys. zł to dotacja z Funduszy Europejskich dla Mazowsza.

- Dzięki temu powstała nowa sala edukacyjna z zapleczem sanitarnym dla 20 przedszkolaków - informował wójt Waldemar Brzostek na sesji Rady Gminy 19 czerwca 2026. - Borykaliśmy się z problemem braku miejsc dla wszystkich chętnych. Pani dyrektor musiała odrzucać część podań. Teraz powstanie nowy oddział, zatem więcej dzieci będzie mogło uczęszczać do przedszkola w Komorowie. 

Pod koniec ub. tygodnia było kilka wolnych miejsc.

W gminie Ostrów Mazowiecka funkcjonują cztery przedszkola: jedno samodzielne, trzy przy szkołach (w Nagoszewie, Jelonkach i Jasienicy). 

 

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz