Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


"Goryle" na seminarium z Jurkowskim (zdjęcia, wideo)

Łukasz "Juras" Jurkowski poprowadził seminarium szkoleniowe w klubie Fight Academy Ostrołęka, na którym stawili się również zawodnicy ostrowskiej Academii Gorila. Zainteresowanie wspólnymi treningami było bardzo duże.

Łukasz Jurkowski w 2004 roku wygrał Puchar Świata w Taekwondo organizowany na Florydzie w USA, dzięki czemu otrzymał powołanie do kadry narodowej. Kontuzja i podpisanie zawodowego kontraktu z organizacją KSW spowodowały, że 2005 rok był ostatnim, w którym Jurkowski wystąpił na zawodach taekwondo.

Jurkowski jako jedyny zawodnik wystąpił na 8 galach KSW z rzędu. 21 maja 2010 roku wystąpił razem z Mariuszem Pudzianowskim w Stanach Zjednoczonych na gali Moosin: God of Martial Arts na której znokautował uderzeniami kolanami i ciosami pięściami Koreańczyka Ho Jim Kima. W 2011 roku, po porażce na KSW XV z Finem Tonim Valtonenem zdecydował się zakończyć karierę zawodniczą.

Obecnie jest komentatorem sportowym, a swoim doświadczeniem dzieli się podczas spotkań organizowanych w klubach w całej Polsce. Na zajęciach w Ostrołęce uczestniczyło ponad pięćdziesiąt osób w dwóch grupach, ale chętnych do spotkania z mistrzem było zdecydowanie więcej osób.

We wspólnych treningach wzięli udział gospodarze, a także zawodnicy z Ostrowi Mazowieckiej, Łomży, Giżycka i Zambrowa. Już w najbliższą niedzielę 29 listopada Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, podczas której będzie można zobaczyć w akcji zawodników ostrowskiej Academii Gorila. Początek imprezy w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach o godz. 13.00.

Zobacz zdjęcia:
"Goryle" na seminarium z Jurkowskim (22.11.2015)


Dodaj komentarz