W sobotę z okazji andrzejek studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkali się, by wspólnie przypomnieć sobie zabawy, wróżby i tradycje związane z tym świętem.
Zabawę poprzedził wykład pracownicy banku, która opowiedziała o produktach finansowych skierowanych do seniorów. Rada słuchaczy zaprosiła również do wygłoszenia wykładu lekarz otolaryngolog Martę Zawiszę, która opowiedziała obecnym o chorobach laryngologicznych osób starszych.
Na spotkaniu andrzejkowym nie mogło zabraknąć zabaw. Było lanie wosku, konkursy taneczne, znajomości obrzędów ludowych zakończone nagrodami oraz zabawa taneczna.
- Każdy uczestnik otrzymał czekoladkę z karteczką, w której były mądre myśli na kolejny rok. Wszystko to same przygotowałyśmy, w ramach działań sekcji zdrowego stylu życia - opowiada Wiesława Polak.
Zabawa andrzejkowa odbyła się w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.
Zobacz zdjęcia:
Andrzejki słuchaczy UTW (28.11.2015)
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Mieszkańcy komentują
1 wpis · Dołącz do rozmowy
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Trzech Facetów a reszta to same laski