Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Wiosenny koncert MDK (zdjęcia, wideo)

Hala przy ulicy Trębickiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wypełniła się w poniedziałek po brzegi małymi artystami, ich rodzinami i opiekunami. Tego dnia dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia w Miejskim Domu Kultury dały premierowy popis tego, nad czym pracują od września.

Na koncercie wystąpili mali podopieczni Urszuli Równej z Dziecięcej Akademii Artystycznej, którzy zaprezentowali recytacje oraz układy taneczne.

Wystąpili też młodzi tancerze z grup Zament, Zamenciki, Mini Zament czy nieco starsi z Zespołu Pieśni i Tańca Bezwianka. To podopieczni Bożeny Jakubczyk i Branco Bielopotockiego, którzy w ostrowskim domu kultury zajmują się nauką tańca.

Przed publicznością zaprezentowali się również wokaliści Ostrowskiego Studia Piosenki ćwiczący pod okiem Remigiusza Danelczyka i młodzi muzycy, wychowankowie Janusza Spaulenoka.

Podczas imprezy wolontariusze Młodzieżowego Klubu Wolontariusza prowadzili zbiórkę na operację i rehabilitację Jarka Kai.

Zobacz zdjęcia:
Wiosenny koncert MDK (18.04.2016)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies