Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Kabaret Smile podczas XIV dni Ostrowi (zdjęcia)

Przed ostrowską publiczność w pierwszy dzień dni Ostrowi wystąpił lubelski kabaret Smile. Licznie zgromadzona publiczność i głośne wybuchy śmiechu wskazywały, że ostrowianie zadowoleni byli z występu.

Artyści reprezentowali różne rodzaje humoru, od dowcipu obyczajowego po parodię różnorakich stylów muzycznych.

- Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego, bo po co parodiować komedię - mówią sami o sobie.

Kabaret Smile powstał we wrześniu 2003 roku. W jego skład wchodzą Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel. Są laureatami wielu nagród, wśród nich znalazły się m.in. Ryjek 2011 - nagroda publiczności i pierwsze miejsce, Debeściak 2010 - nagroda publiczności i tytuł "Debeściaka", Paka 2008 - nagroda publiczności.

Zobacz zdjęcia:
Kabaret Smile podczas XIV dni Ostrowi (17.06.2016)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies