Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Neo-Nówka na 15-lecie w Ostrowi Mazowieckiej

Znany i przez wielu uwielbiany kabaret Neo-Nówka wystąpi w Ostrowi Mazowieckiej. Kabareciarze zaprezentują publiczności najnowszy program przygotowany z okazji 15-lecia formacji.

Występ kabaretu Neo-Nówka zaplanowano na sobotę 8 października. Jak informują organizatorzy w repertuarze nie zabraknie również najpopularniejszych skeczów.

- Choć do występu trio rodem z Wrocławia pozostał jeszcze prawie miesiąc, to już teraz warto poważnie rozważyć zakup biletów na to wyjątkowe rozrywkowe wydarzenie - zachęca Dionizy Krawczyński z Agencji Artystycznej "Joanna", która jest organizatorem tego eventu.

Ze względu na dużą popularność formacji i spodziewane zainteresowanie występem, wydarzenie to odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Hala przy Trębickiego tego dnia zmieni się nie do poznania, gdzie stanie specjalnie przygotowana i udekorowana scena, a wszystkie miejsca siedzące zostaną przez organizatorów ponumerowane.

- W programie zobaczymy największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia. Będzie też bezkompromisowa pani Wandzia Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji - dodaje Krawczyński.

Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki.

- To po prostu trzeba zobaczyć. Proszę nie zapomnieć o prezentach, w końcu to 15. urodziny Neo-Nówki - zapowiadają nieco żartobliwie organizatorzy.

Czas trwania programu to około 100 minut. Rezerwacja biletów pod numerem tel. (41) 361-80-47 - w godz. 8.00-16.00, w biurze podróży Flamingo przy ul. Kilińskiego 2, lok. 9 oraz na  www.biletynakabarety.pl.

Niebawem w naszym portalu ogłosimy konkurs, w którym będą do wygrania bilety na kabaret. Szczegóły już niedługo, śledźcie nas uważnie!


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies