Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Kabaret "Chyba" na ostrowskiej scenie

Teatr Scena Kotłownia zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu weekend z kabaretem w Ostrowi Mazowieckiej. Tym razem na ostrowskiej scenie wystąpi kabaret "Chyba".

kabaret_chyba_03_03_17

Wrocławski kabaret został założony w 2007 roku. Jest bez wątpienia najlepszym i najzdolniejszym kabaretem młodego pokolenia. Wygrał słynny krakowski festiwal "PAKA", zdobył Grand Prix na festiwalu "Przewałka" w Wałbrzychu oraz był laureatem na "Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry".

Po zdobyciu wymienionych nagród kabaret stał się znany i ceniony przez publiczność, jak i kabaretowe środowisko.

Kabaret "Chyba" to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji. To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, Kabaretem Moralnego Niepokoju, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce.

To wszystko sprawia, że stale jest zapraszany do realizacji telewizyjnych. W ostatnich miesiącach na szklanym ekranie kabaret "Chyba" można było zobaczyć w TVP2.

Bilety na kabaret można nabyć w biurze usług turystycznych "Flamingo" przy ul. Kilińskiego 2/9 w Ostrowi Mazowieckiej. Rezerwacja miejsc dostępna również pod numerem tel. 502-122-909 lub poprzez e-mail: kotlownia@tlen.pl.

Kabaret "Chyba" w Ostrowi Mazowieckiej wystąpi w sobotę 11 marca. Początek o godz. 19.00.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.