Starosta ostrowski podpisał porozumienie z Jednostką Wojskową nr 3470 reprezentowaną przed dowódcę ppłk. Mirosława Habę oraz 2. Regionalną Bazą Logistyczną Warszawa reprezentowaną przez mjr. Mariusza Sadlika.
(Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej)
Współpraca będzie przebiegać w zakresie udzielania pomocy w ramach funkcjonowania systemu zarządzania kryzysowego.
- W ramach porozumienia starosta ostrowski udzieli pomocy jednostkom w zakresie powiadamiania i współdziałania w razie wystąpienia sytuacji kryzysowych, mających wpływ na stan funkcjonowania jednostek, wymiany informacji o przejawach działalności dywersyjnej i sabotażowej oraz ich likwidacji, szkolenia pracowników jednostek na wypadek wystąpienia sytuacji kryzysowych, zagrożenia terrorystycznego, podłożenia bomby lub materiału wybuchowego oraz odbywania wspólnych ćwiczeń - wyjaśnia Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.
Na mocy podpisanego porozumienia Jednostka Wojskowa nr 3470 w Komorowie oraz 2. Regionalna Baza Logistyczna Warszawa, udzieli pomocy w zakresie powiadamiania i współdziałania w razie zaistnienia na terenie jednostek sytuacji kryzysowych mających wpływ na bezpieczeństwo przyległego do obiektów terenu powiatu oraz odbywania wspólnych ćwiczeń.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.