Opublikowano

Konferencja podsumowująca projekt "Postaw na Słońce". Zostań prosumentem

Grzegorz Jasionowski, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej im. rtm. Witolda Pileckiego wraz z zespołem "Rubinek Energo Arena" zap

Grzegorz Jasionowski, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej im. rtm. Witolda Pileckiego wraz z zespołem "Rubinek Energo Arena" zapraszają na konferencję podsumowującą projekt badawczo-naukowy "Postaw na Słońce".

- Jeśli chciałbyś zostać prosumentem, czyli zarabiać na produkcji prądu we własnym domu, to właśnie na Ciebie czekamy - zaprasza do udziału w konferencji zespół "Rubinek Energo Arena".

Przebieg spotkania:
- OZE - informacje ogólne nt. Odnawialnych Źródeł Energii,
- mikroinstalacje fotowoltaiczne - Jak pozyskać prąd ze Słońca?,
- prosument - możliwość zarabiania na produkcji prądu we własnym domu,
- wystąpienia ekspertów (Krzysztof Winiarski, Zbigniew Kiertowicz, Jacek Sitek, Robert Pawlak i inni).

Konferencja podsumowująca projekt "Postaw na Słońce" odbędzie się w czwartek 25 maja w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej. Początek o godz. 10.00.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Odnawialnymi Źródłami Energii - dodają uczniowie "Rubinka".

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz