Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Kabaret Moralnego Niepokoju z najnowszym programem w Ostrowi Mazowieckiej

Po ponad dwóch latach przerwy ponownie w Ostrowi Mazowieckiej wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Tym razem znani kabareciarze rozbawią ostrowian najnowszym programem "Maj zaczyna się we wtorek".

kabaret_moralnego_niepokoju_maj_zaczyna_sie_we_wtorek_30_05_17

Kabaretu Moralnego Niepokoju przed ostrowską publicznością wystąpi w sobotę 17 czerwca w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Początek o godz. 17.30.

"Maj zaczyna się we wtorek" taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru i Magdalena Stużyńska-Brauer.

- Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabiosku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz "Maj" ludzi z całego świata. Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać - zapowiada Kabaret Moralnego Niepokoju.

Bilety do nabycia w Agencji Artystycznej "Art" - tel. 693-062-880, biurze usług turystycznych "Flamingo" przy ul. Kilińskiego 2/9 - tel. (29) 745-15-66 oraz na stronie www.biletynakabarety.pl. Bilety grupowe oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy pod numerem tel. 693-062-880.

Dla czytelników już niebawem na łamach naszego portalu konkurs, a w nim do wygrania darmowe bilety na kabaret.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.