Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Dzień Matki w "Czwórce" (zdjęcia)

26 maja przypada święto mam. Uczniowie ostrowskiej "Czwórki" również uczcili ten dzień zapraszając swoje mamy pod pretekstem spotkania pn. "Popołudnie przy herbatce". Dzieci samodzielnie wykonały zaproszenia.

dzien_matki_czworka1_01_06_17

(Fot. archiwum szkoły)

- Od kilku dni trwały przygotowania i próby w tajemnicy przed mamusiami. Drugoklasiści bardzo zaangażowali się w te przygotowania, każdy starał się przygotować jak najlepiej - mówi Anna Grabowska, wychowawczyni klasy II w ostrowskiej "Czwórce".

Po wizycie mam w szkole dziewczynki przygotowały i rozniosły herbatkę i rozstawiły ciasto. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Każdy uczeń przygotował piękną laurkę z życzeniami. Mamy otrzymały również pierwszy, własnoręcznie napisany list od dziecka. Każdy dołączył do swoich prezentów bukiecik polnych kwiatów. Podziękowaniom za rodzicielski trud, życzeniom i całusom nie było końca.

- Wszystkie dzieci bardzo się starały, aby to późne popołudnie sprawiło mnóstwo radości i przyjemności mamom. Ten dzień był wyjątkowy, pełen wrażeń i radości zarówno dla dzieci jak i mam. W ten sposób dzieci mogły odwdzięczyć się za cały trud włożony w ich wychowanie - dodaje Anna Grabowska.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies