Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Konkurs: wygraj bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju (aktualizacja)

Po ponad dwóch latach przerwy ponownie w Ostrowi Mazowieckiej wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Tym razem znani kabareciarze rozbawią ostrowian najnowszym programem "Maj zaczyna się we wtorek".

kabaret_moralnego_niepokoju_maj_zaczyna_sie_we_wtorek_30_05_17

Kabaretu Moralnego Niepokoju przed ostrowską publicznością wystąpi w sobotę 17 czerwca w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Początek o godz. 17.30.

"Maj zaczyna się we wtorek" taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru i Magdalena Stużyńska-Brauer.

- Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabiosku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz "Maj" ludzi z całego świata. Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać - zapowiada Kabaret Moralnego Niepokoju.

Bilety do nabycia w Agencji Artystycznej "Art" - tel. 693-062-880, biurze usług turystycznych "Flamingo" przy ul. Kilińskiego 2/9 - tel. (29) 745-15-66 oraz na stronie www.biletynakabarety.pl. Bilety grupowe oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy pod numerem tel. 693-062-880.

Konkurs:
Dla naszych czytelników mamy sześć biletów. W konkursie wygrają trzy osoby, każda z nich otrzyma po dwa bilety. Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Aby mieć szansę wygrania biletów na kabaret należy polubić nasz profil na Facebooku i udostępnić informację o konkursie na swojej tablicy. Trzy udostępnione posty z największą ilością polubień wygrywają.

Rozstrzygnięcie konkursu we wtorek 13 czerwca o godz. 20.00.

Aktualizacja: 13 czerwca, godz. 20.00
Po dwa bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju w naszym konkursie trafiają do Dawid Grabowski (218 polubień), Klaudia Legacka (206) i Mariusz Sadłowski (192).

Ilona Banasik (189 polubień) i Marcin Polak (142) dzielnie walczyli, dlatego w nagrodę dostają po jednym bilecie. Gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców prosimy o wiadomość prywatną na nasz facebookowy profil w celu uzgodnienia szczegółów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy na kolejne.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.